Dieta Standard - na czym bazuje? - DietLove - catering dietetyczny

Dieta pudełkowa standard – czym charakteryzuje się nasza oferta?

W ofercie cateringu dietetycznego DietLove można znaleźć wiele propozycji odpowiadających potrzebom klientów. Należy jednak pamiętać, że każda specjalistyczna dieta ma swoje źródło w wariancie diety standard. Jest to również zdrowa, zbilansowana propozycja, jednak bez tak wielu wykluczeń jak w innych wersjach naszej diety pudełkowej.

Catering dietetyczny standard – na czym bazuje?

Dieta pudełkowa w ofercie cateringu dietetycznego DietLove bazuje na piramidzie zdrowego żywienia. Jej podstawą są warzywa oraz produkty pełnoziarniste – kasze, ryże, nasiona zbóż. W jej skład wchodzi również mięso, ryby, tłuszcze roślinne, nabiał. Proponujemy naszym klientom jeden dzień w tygodniu bez potraw mięsnych oraz jeden z daniem rybnym na obiad. Ograniczamy węglowodany proste oraz ciężkostrawne warianty dań. Zastąpiliśmy je zdrowszymi alternatywami. Owoce, orzechy, nasiona, a także odpowiednia obróbka termiczna – pieczenie, gotowanie na parze, duszenie – to wszystko sprawia, że nasze posiłki są zdrowsze, mniej kaloryczne i bogate w składniki odżywcze. 

Catering dietetyczny DietLove – wysoka jakość produktów.

Naszą dietę pudełkową STANDART komponujemy z produktów najwyższej jakości. Nie stosujemy półproduktów, gotowych zamienników. Mięso, warzywa, owoce – wszystko to jest dostarczane na bieżąco, świeże i kontrolowane, aby dostarczyć jak najlepszą jakość posiłków naszym klientom. Warto wspomnieć o tym, że pieczywo, które proponujemy w cateringu dietetycznym DietLove, wypiekamy sami! Nie znajdziecie u nas sztucznych ulepszaczy smaku, ani produktów niskiej jakości. Warto przekonać się o tym zamawiając na przykład zestaw próbny naszej diety. Zapewniamy, że kto się zdecyduje, ten zostanie z nami na dłużej! 

Dieta standard – wyrównany bilans energetyczny.

Kaloryczność całej diety, ale także poszczególnych posiłków ustala i kontroluje nasza dietetyczka. Dobowy bilans energetyczny, a także ilość składników odżywczych skomponowaliśmy tak, aby nie doprowadzić do niedoborów. Klienci cateringu dietetycznego DietLove mogą być pewni, że każdy posiłek dostarczy tyle kalorii ile powinien – rozkład procentowy każdej kaloryczności diety standard jest ustalany zgodnie z normami i zasadami zdrowego odżywiania. Nasi klienci obecni i przyszli mogą być zatem pewni, że poza smakiem, jakością produktów, razem z naszą dietą pudełkową otrzymają wszystkie niezbędne składniki odżywcze, witaminy i minerały.